Domki Drewniane

Jesteśmy na rynku od wielu lat i z dumą wypełniamy państwa ogrody pięknymi elementami Infrastruktury Ogrodowej. Od kilku lat wychodząc naprzeciw klientom dajemy się poznać także jako Producent Domków Letniskowych i innych konstrukcji drewnianych. Pragniemy zaprezentować państwu naszą ofertę i dotychczasowe realizacje. Oferujemy:

Domki Letniskowe,

Domki Drewniane Całoroczne,

Domki Narzędziowe, Budynki Gospodarcze,

Domki z Drewna dla Dzieci.

Nasze Domki charakteryzują się wysoką jakością i długoletnią trwałością. Wszystkie domki wykonujemy na indywidualne życzenie klienta, więc jeśli wiesz już jak ma wyglądać twój wymarzony domek, zbudujemy go dla ciebie. Przed przystąpieniem do produkcji szczegółowo omówimy z państwem wszystkie detale. Oferujemy także wykonanie wizualizacji graficznych.

Domki Drewniane tworzymy w konstrukcji wieńcowej nazywanej także konstrukcją węgłową/zrębową lub na zamek. Metoda ta polega na łączeniu poziomo ułożonych desek lub bali na wręby wystające kilka centymetrów poza obrys konstrukcji. Deski w konstrukcji zrębowej są ze sobą solidnie połączone na pióro i wpust, co zapewnia wysoką szczelność ściany, która nie wymaga uszczelniania dodatkowymi metodami. Wszystkie elementy drewniane zabezpieczone są środkiem impregnującym. Dach pokrywamy gontem bitumicznym lub blachodachówką w kolorach wybranych przez klienta. Ściany, podłogi i dach izolowane są poprzez użycie folii paroprzepuszczalnej.

Domki Letniskowe i Rekreacyjne budujemy w wersji parterowej lub z poddaszem/antresolą oraz tarasem. Dzięki możliwości późniejszych modyfikacji domki mogą być przekształcone w domki całoroczne poprzez wykonanie ocieplenia.

Domki Drewniane Całoroczne ocieplane są pianką lub wełną mineralną.

Ze względu na rozmiar nasze domki nie wymagają pozwolenia na budowę, dzięki czemu idealnie nadają się do zamieszkania zarówno przez cały rok jak i konstrukcje, które można postawić na działkę. Budujemy także Domki Narzędziowe i Budynki Gospodarcze do 35m2 mogące służyć za schowek na narzędzia, rower, kosiarkę czy mały warsztat dla majsterkowiczów.

Na życzenie klienta wykonujemy również instalację elektryczną, kanalizację, komin wentylacyjny, a także ogrodzenie, kostkę brukową, wylewkę.

Jeśli szukacie państwo budynków do przechowania pojazdów lub konstrukcji otwartych tj. altany i wiaty – zapraszamy tutaj oraz tutaj.

Domki Drewniane Całoroczne

Domki Drewniane Całoroczne dzięki dodatkowej warstwie termoizolacyjnej nadają się do mieszkania przez cały rok. Prezentują się efektownie zarówno w lesie jak i nad morzem. Są świetną opcją dla osób marzących o posiadaniu dodatkowego domu za miastem do którego można się udać o każdej porze roku.

Przejdź do oferty

 

Domki LetniskoweDomki Letniskowe

Domki Letniskowe to miejsce relaksu i odpoczynku. Jeśli męczą Cię dalekie wyjazdy i zatłoczone wczasowiska, domek letniskowy na działkę stanie się twoim ulubionym miejscem pobytu gdzie zapomnisz o problemach życia codziennego.

Przejdź do oferty

 

Domki Narzędziowe, Budynki Gospodarcze
Domek Narzędziowy Tarnów

Domki Narzędziowe i Budynki Gospodarcze doskonale sprawdzą się gdy brakuje Ci w domu dodatkowej przestrzeni, w której chciałbyś przechować rozmaite rzeczy. Znakomicie nadają się jako schowek na narzędzia, zabawki dla dzieci, pamiątki rodzinne. Domek Narzędziowy możesz zamienić także na swój mały warsztat stolarski lub miejsce wykonywania innych przydomowych prac.

Przejdź do oferty

 

Domki Drewniane dla Dzieci

Domki Drewniane dla Dzieci

Domki Drewniane dla Dzieci staną się dla twoich pociech miejscem niezwykłych przygód, niezapomnianych wspomnień z przyjaciółmi a przede wszystkim dodatkową zachętą do zabawy na świeżym powietrzu. Polecamy także Place Zabaw dla Dzieci, które możesz znaleźć tutaj.

Przejdź do oferty

OFERTA