FAQ

Jaki jest czas oczekiwania na zamówienie ?

W zależności od konstrukcji czas oczekiwania wynosi od kilku dni do kilku tygodni. Zawsze uzgodniamy z klientem termin transportu oraz montażu zamówienia w zależności od naszych i państwa możliwości czasowych.

Czy można kupić produkt bez montażu ?

Tak. Najczęściej nasi klienci proszą o wykonanie kompletu usług (produkcji, transportu oraz montażu). Natomiast jeśli są państwo w stanie sami zamontować konstrukcje, możemy tylko ograniczyć się do produkcji/usług transportowych. Z reguły odradzamy takie rozwiązanie, ponieważ konstrukcje potrafią być skomplikowane i montaż może wymagać udziału naszych specjalistów.

Dlaczego na stronie nie ma podanych cen produktów ?

Produkty widoczne na stronie są tylko składową wszystkich wyrobów, których jesteśmy autorem i spełniają zadanie prezentacyjne. Każdy produkt wykonywany jest na indywidualne życzenie klienta, dlatego wszelkie poprawki dotyczące wymiarów, rodzaju, ilości użytych materiałów mają wpływ na cenę końcową produktu.

Na jakiej nawierzchni montowane są produkty ?

Nasze konstrukcje montowaliśmy już na róznych nawierzniach tj. darń, trawa naturalna, sztuczna trawa, piasek, płyty gumowe, żwir, kostka brukowa. Montaż niektórych produktów musi być zgodny z normami bezpieczeństwa, dlatego wymaga się aby pod określone konstrukcje (np. place zabaw) stosować odpowiednią nawierzchnię. Nasza firma zajmuje się także przygotowaniem podłoża i nawierzchni pod konstrukcje.

Jak długo trwa montaż ?

Montaż może trwać od kilku godzin do kilku dni w zależności od wielkości, ilości produktów, stopnia ich złożoności.

Czy konstrukcje są malowane ?

Tak, każda konstrukcja malowana jest impregnatem, który przedłuża żywotność drewna i poprawia jego walory wizualne. Drewno impregnowane i zadbane w odpowiedni sposób zapewni trwałość konstrukcji na długie lata. Na państwa życzenie możemy także wymalować konstrukcję na określony kolor.

Z jakiego drewna wykonane są nasze produkty ?

Świerk, jodła, modrzew, sosna.

Czy muszę mieć pozwolenie na budowę domku, altany, garażu, wiaty ?

Konstrukcje rekreacyjne o powierzchni do 35m2 nie wymagają pozwolenia na budowę.

OFERTA